Nasza marka to przede wszystkim pościele inspirowane kamieniami.

wzory.png


Uważamy, że grafiki przedstawiające naturę są ponadczasowe. Na szczególne zainteresowanie zasługują, kamienie -  ich przekrój, struktura oraz kolorystyka, decydują o tym, iż wzory nimi inspirowane warto przenieść do naszych wnętrz.

Miejscem, w którym kończymy dzień i zaczynamy następny... jest sypialnia. Nie ma nic lepszego niż obudzić się, będąc otulonym w "koudrę" z pościelą przedstawiającą print inspirowany naturalnymi kamieniami. Dzień zaczynamy wtedy pełni energii i dobrego nastawienia, które będzie nam towarzyszyć do samego wieczora.

Współpracując z najlepszymi projektantami oraz regionalnymi zakładami włókienniczymi i lokalnymi szwalniami, tworzymy wysokiej jakości polski produkt. Tkanina, z której powstają pościele, poszewki, prześcieradła i śpiwory to specjalnie wyselekcjonowana bawełna o podwyższonej gramaturze i satynowym splocie. Ponieważ skład materiału jest w 100% naturalny, jest on idealną propozycją na tekstylia. Bawełna satynowa jest miękka i przyjemna w dotyku i dobrze reguluje temperaturę ciała.

Technologia druku na tkaninie, z której korzystamy posiada certyfikaty oeko-tex standard 100.
Wszystko to sprawia, że nasze produkty są trwałe, przyjemne w dotyku i bezpieczne dla zdrowia.

Zapraszamy do zapoznania się  z naszymi designerskimi tekstyliami, które wykonane z dbałością o każdy detal, przez osoby, które wkładają całe serce w swoją pracę - podkreślą charakter Twojego wnętrza.